AKYÜZ’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Tekirdağ Karadeniz İlleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muharrem Akyüz Ak Parti’den Süleymanpaşa Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Akyüz bu güne kadar Ak Parti’den Süleymanpaşa için açıklama yapan ilk isim olmasının yanı sıra şansının da yüksek olduğu gözlendi.

Tekirdağ Süleymanpaşa için bir aday daha açıklama yaptı. Uzun yıllardır Tekirdağ Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığını yürüten Muharrem Akyüz Ak Parti’den Süleymanpaşa için aday adaylığını açıkladı. Akyüz’ün Beyzade Karadeniz Lokantasında yaptığı açıklamaya çok sayıda partili ve hemşerisi katıldı.

Akyüz yaptığı açıklamada kentin her noktasını bildiğini ifade ederken iki yıldır adaylık için hazırlandığını ve birçok yerdeki noksanlıkları bildiğini hatırlattı.

Anadolu Derneklerinden bazılarının da katılıp destek verdiği basın açıklamasında Muharrem Akyüz, “Siyasete Ak Parti’yle başladım kurucu il yönetim kurulu üyesim. Bir dönem AR-GE Bilim Başkanlığı bir dönem Sosyal İşler Birim Başkanlığı yaptım partinin her kademesinde aktif görevler aldım. Yönetimlerde olmaksızın her seçimde aktif olarak SKM’nin görevlendirmelerinde aktif olarak çalıştım. Bu aday adaylığı sürecinde  bana destek olan  dernek yönetim kurulu arkadaşlarıma  ,Kadın Kolları Başkan ve üyelerine, tüm hemşeri dernek başkanları ve yönetimlerine, iş arkadaşlarıma,  aileme, dernek üyelerime  siz değerli basın mensuplarına  tüm dost ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Basın açıklaması daha sonra toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yayınlanma Tarihi : 2023-11-12 11:16:56
Okunma Sayısı : 416
reklam yan