HEDEFE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR

31 Mart yerel seçimlerine son bir hafta kala siyaset arenasındaki aday çalışmaları son sürat devam ediyor. Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir adayı Cüneyt Yüksel ve 11 İlçe adayı seçime sayılı günler kala seçmene projelerini anlatabilmek adına canla başla çalışıyor.

PROJELERİ İLE ÖN PLANA ÇIKIYOR

2019 yılında Tekirdağ’ın merkez ilçesi olan Süleymanpaşa Belediye Başkanı olarak seçilen Cüneyt Yüksel o dönem vermiş olduğu vaatlerini yerine getirmiş ve Süleymanpaşa’ya kazandırdığı birçok proje ile Tekirdağ’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın ilgisini çekmişti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığı günden itibaren Teknik ekibi ile Tekirdağ’ın ihtiyacı olan projeler üzerinde çalışan Yüksel; aday olarak açıklanması ile birlikte tüm mahalle muhtarları ve yetkililerle bir araya gelerek mahallerde yapılması gerekenler ile igili  bilgiler almıştı. Bu bilgiler ışığında çalışmalarını yürüten Yüksel açıkladığı projeleri ile yoğun ilgi görüyor.

 

Cüneyt Yüksel Sosyal Medya hesaplarından ve cuneytyuksel.com.tr internet adresinden tüm projlerini Tekirdağ’da yaşayan hemşerilerine sunuyor.

Projelerin arasında 7 den 70’e her kesimi ilgilendiren projeler bulunuyor. Bunların başlıcaları;

Hafif Raylı Taşıma Sistemi, Battı –Çıktılar, Meydan Düzenlemeleri, Köprülü kavşaklar, Su Faturalarını yarıya indirme, Çiftçiye Mazot ve Gübre Desteklemeleri, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Aş evleri, Engelsiz Yaşam Merkezleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Tekçem Çocuk Köyleri, Öğrencilere Nakit Eğitim Desteği, Emekli Aktivite Merkezleri, Sokak Hayvanları için Pati Parklar ve Mama Üretim Tesisi

Cüneyt Yüksel’in Vaatlerini ve Projelerini gören vatandaşlar Tekirdağ’da yapılacak Gerçek Belediyecilik çalışmalarının bir an önce başlamasını dilerken, daha önceki dönemde başarılı çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksel’e güven duyuyor.

 

7 den 70 ‘e tüm vatandaşların ilgisini çeken Cüneyt Yüksel’e duyulan güven ve teveccüh ile 31 Martta zafere en yakın olan aday olarak görülüyor.

Yayınlanma Tarihi : 2024-3-25 17:13:02
Okunma Sayısı : 960
reklam yan