Her kesimin sıcak baktığı tek aday

CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan aday adayı Mehmet Sabri Yüce her gittiği yerde büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Parti içinde de desteği artarak devam eden Yüce neredeyse nefes almadan çalışmalarını sürdürüyor.

CHP’de yaşanan son genel kurulun ardından gözler Tekirdağ’da Süleyşmanpaşa Belediye Başkan Aday adaylarına çevrildi. Kılıçtaroğlu taraftarları ile değişimcilere yakın olanlar iki farklı gruba ayrılırken Mehmet Sabri Yüce ise bu iki grubunda üzerinde bir isim olarak öne çıkmayı başardı.

Tutarlı siyaseti, bilgi birikimi ve liyakatli duruşu ile aday adayları içinde öne çıkan Mehmet Sabri Yüce gittiği her ziyarette büyük bir ilgi ile karşılaşıyor. Disiplinli yaşam tarzını işine de yansıtan ve başarılı bir iş insanı olan Yüce, “Belediyecilikte öncelikle disiplin ve artından ekip çalışması çok önemli. İnsanlara insan olduğu için değer vererek ekip ruhunu ortaya koyduğunuz da bu kentte yapamayacağınız şey yok. Birçok işi büyük bir özveri ve disiplin ile hayata geçireceğiz” dedi.

GENÇLERDEN TAM DESTEK

CHP Gençlik kolları üyeleri ile de buluşan ve fikirlerini alan Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sabri Yüce, “Gençlerimizin fikirleri çok önemli. Günümüz teknolojisini en iyi onlar biliyor ve kullanıyor. Bizler de teknoloji ile kentimizin gelişimine katkı vermek istiyoruz. Gençlerden bu alanda özellikle yararlanacağız” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi : 2023-11-17 17:14:48
Okunma Sayısı : 475
reklam yan