NALLAR ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP önceki dönem Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar parti binasında yaptığı toplantı ile Süleymanpaşa Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Nallar açıklamasının gecikmesini ‘genel kurulu bekledim’ diyerek yanıtladı.

CHP’de hareketli günler devam ediyor. Ardı ardına gelen aday adaylığı açıklamalarına önceki dönem İl Başkanı Volkan Nallar da katıldı. Nallar açıklamasında, “Şehrin tüm dinamiklerini biliyorum. Birlikte yönetmen önemli bir meziyettir. Ben BİZ olgusu ile birlikte yönetime talibim” dedi.

CHP Tekirdağ il binası toplantı salonunda gerçekleşen basın açıklamasına çok sayıda davetli de katıldı. Nallar’ın basın açıklamasına bazı ilçelerden de katılımın olması dikkat çekti.

Volkan Nallar yaptığı açıklamada, “Havasını soluduğum, suyunu içtiğim ve evlatlarımın doğduğu en büyük sevdam, Süleymanpaşa’ya hizmet etmek için aday olduk. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanlığını yaptık. Görevimizi başarılı şekilde tamamlayarak yine genç bir arkadaşımıza İl Başkanlığımızı devir ettik. Bu şehri genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, engellisiyle ve çocuklarımız dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız ile, ortak akılla yönetmek ve tüm kesimlere eşit hizmet götürebileceğimize inandığımız için aday olduk” dedi.

 

DEPREM VURGUSU

Yaptığı basın açıklamasında kentin coğrafi durumunu da bildiğini ve bu yönde çalışmalar yapacağını aktaran Nallar, “Öncelikle sağlam bir belediye binası yapmak istiyorum. 6 Şubat depremlerinde de gördük ki eğer sağlam bir binanız yoksa kime nasıl hizmet edebilirsiniz. Önce can sonra canan olarak bakıyoruz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi : 2023-11-18 16:25:11
Okunma Sayısı : 215
kiremitçiler