NEREDE ADALET? NEREDE KURUMLAR?

DEVA Partisi İl Başkan Adayı Ozan Varan yaptığı açıklama ile vatandaşın artık adaleti mahkemelerde değil, Cumhurbaşkanı’nda aradığına dikkat çekti. Varan, “Geldiğimiz nokta hiç doğru bir nokta değil. Tek adam rejimine son verip gerçek adaletli yönetimin hüküm sürdüğü bir ülkenin ancak refaha ulaşabilir” dedi.

Ozan Varan yaptığı açıklamada, “Güzel memleketimizin geldiği son durum, kocasının katillerini arayan bir anne, adaletin düzgün işlemesi için, Cumhurbaşkanımızdan ricacı oluyor. Ziraat oda başkanı açıklanan fiyatlar maliyetin altında kalınca, hakkını aramanın yolunu Cumhurbaşkanımıza mektup yazmak olarak görüyor. Futbolda bir problem olunca TFF yerine vatandaşlarımız, Cumhurbaşkanımızın devreye girmesini bekliyor” dedi.

ÇOK ACI OLAY

Varan açıklamasında, “Hal böyle olunca, sade bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı hakkını nerede arayacak, derdini kime anlatacak. Kendi adaletini, kendisi aramaya başlayınca, her akşam televizyonlarda ve sosyal medya platformlarında gayrimeşru işler yapan çetelerin haberlerini izlemeye devam edeceğiz. Tek çözüm, TEK ADAM rejimine son verip. Parlamenter sisteme geri dönüştür. Liyakatli yöneticileri kurumların başına getirerek bu kurumları ve adalet sisteminin tekrar özgür bir şekilde çalışır hale gelmesini sağlamaktır” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi : 2024-6-13 13:05:02
Okunma Sayısı : 245
kiremitçiler