SONA GELİNDİ

Şarköy Belediyesi tarafından Camikebir Mahallesi’nde yapımı devam eden Taziye Evi’nde sona gelindi. Hemşehrilerinin mutlu günlerinde olduğu kadar acı günlerinde de yanlarında olmaya özen göstererek çalışmalarını sürdüren Şarköy Belediyesi, Taziye Evi’nin yapım faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Taziye Evi Şarköylü hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak.

 

Şarköy Belediyesi; cenaze sahibi vatandaşların acısına ortak olmak ve yükünü biraz olsun hafifletmek için Taziye Evi yapım çalımlarını sürdürüyor. Camikebir Mahallesi’nde inşa edilen Taziye Evi ile Şarköylü vatandaşlar acı günlerinde taziye kabullerini daha rahat yapacakları bir ortama kavuşmuş olacak. Taziye Evi’nin 110 m2’lik alan üzerinde inşa edildiği belirtildi.

 

Başkan VAR, “Acılar Paylaştıkça Azalır.”

 

Taziye Evi’nde yapılan çalışmaların ekipler tarafından hızla devam ettiğini ifade eden Şarköy Belediye Başkanı Alpay VAR, “ Kısa süre içinde hizmete sunacağımız Taziye Evi sayesinde yakınlarını kaybeden vatandaşlarımız, bir yandan yakınını kaybetmenin hüznünü yaşarken diğer yandan taziye için yer aramak zorunda kalmayacak. Acılı günlerinde yüklerini bir nebze olsun hafifleterek hemşehrilerimizin acısına ortak oluyoruz.Acılar paylaştıkça azalır diyerek hemşehrilerimizin her anında yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 2024-5-23 18:01:36
Okunma Sayısı : 80
kiremitçiler